Przejdź do treści
Strefa
Klienta

Produkcja

POLSKA PRODUKCJA

Zaplecze produkcyjne i magazynowe

Najważniejsze zespoły dźwigowe: kabiny i kompletne sterowania wytwarzamy we własnym zakresie w oparciu o oryginalne projekty naszych inżynierów. Dysponujemy powierzchnią ok. 5 tys. m2, na której zlokalizowane są hale produkcyjne i magazynowe, a także pomieszczenia biurowe i warsztatowe. Realizujemy indywidualne wymagania naszych klientów – wykonujemy kabiny o dowolnym kształcie i wystroju. Zrealizowaliśmy do tej pory wiele ciekawych modernizacji i instalacji nowych dźwigów. Zobacz, jak wyglądają nasze windy.

 

Centrum obróbki blach Winda-Warszawa
 
Produkcja winbd osobowych Winda-Warszawa
 
Producenht dźwigów osobowych i towarowych Winda Warszawa
 

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.


Nasz potencjał produkcyjny przekracza 500 dźwigów rocznie

Dzięki uzyskanej dotacji z funduszy Unii Europejskiej w programie Innowacyjna Gospodarka, zakupiliśmy unikalną maszynę typu CNC sterowaną numerycznie, produkcji niemieckiej firmy TRUMPF, składającą się: z wycinarki laserowej oraz wykrawarki mechanicznej z funkcją przeginania i formowania blach. Nowa maszyna umożliwiła utworzenie centrum do obróbki blach, które wykorzystywane jest przede wszystkim do produkcji kabin dźwigowych. Wykonane w tej technologii kabiny dźwigowe charakteryzują się wysoką jakością, estetycznym wyglądem oraz oryginalną konstrukcją.

 

Produkcja wind osobowych
 
a
 
Produkcja elektroniki dźwigowej
 

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.


Wykonujemy kabiny o dowolnym kształcie i wystroju

Centrum do obróbki blach jest urządzeniem uniwersalnym o szerokim zastosowaniu do produkcji dowolnych elementów i jednocześnie bardzo wydajnym, dlatego też wykorzystywane jest do produkcji wielu elementów dźwigowych jak: ramy kabinowe, obudowy aparatur sterowych oraz różnego rodzaju wsporników i uchwytów itp. Końcowym efektem wykorzystania możliwości "centrum obróbki blach" jest opracowany przez naszych inżynierów nowy typ windy pod nazwą handlową EkoWinda®, która charakteryzuje się bardzo wysokimi walorami estetycznymi i technicznymi.

 

Produkcja kabin dźwigów osobowych Winda-Warszawa
 
Produkcja winbd osobowych Winda-Warszawa
 
Producenht dźwigów osobowych i towarowych Winda Warszawa
 

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.


Cechy naszych kabin

Oświetlenie

  • z żarówek energooszczędnych zainstalowane na dachu kabiny.

  • światło  przedostaje się do wnętrza poprzez ozdobne otwory wykonane w płaszczyźnie sufitu (bez wystających elementów) i osłonięte kolorowymi  przezroczystymi tworzywami.

Panel sterowy

  • z blachy nierdzewnej z fakturą (bez widocznych mocowań jak śruby, wkręty itp.) otwierany kluczykiem przyciski sterowe toczone ze stali nierdzewnej, podświetlane diodami punktowo lub liniowo.

Piętrowskazywacz

  • elektroniczny wskaźnik pięter wykonany w technice ciekłokrystalicznej  lub diodowej  segmentowej czy też matrycy z  płynącymi cyframi.

Oświetlenie awaryjne

  • w postaci zintegrowanego modułu z diod oświetleniowych.

Wyposażenie dodatkowe 

  • poręcze, cokoły, lustra, wykładzina podłogowa, intercom, sygnalizacja głosowa, itp. wykonujemy indywidualnie na podstawie uzgodnień dokonanych przy podpisywaniu umowy.

 

 

        w       w       w       w

 

Wytwarzanie aparatur sterowych i prefabrykowanych instalacji elektrycznych

Aparatury sterowe należą do najważniejszych zespołów dźwigowych, ponieważ mają decydujący wpływ na niezawodność i jakość funkcjonowania dźwigu. Dzięki produkcji aparatur sterowych we własnym zakresie, posiadamy pełną kontrolę nad zamontowanymi dźwigami i każdą nawet najbardziej skomplikowaną usterką jesteśmy w stanie usunąć w ciągu kilku minut. Aparatury sterowe naszej produkcji wyposażane są w urządzenia najlepszych firm światowych z branży elektronicznej jak: Omron, LG, Fuji, Schneider, Yaskawa, Telemecanique itp.

Połączenie najwyższej jakości urządzeń z fachową wiedzą naszych inżynierów, skutkuje uzyskaniem wyrobów o cechach umożliwiających skuteczne konkurowanie z najlepszymi produktami tego typu w branży dźwigowej w Europie. Nasze urządzenia sterowe wyposażone są w transmisję szeregową w oparciu o system CAN oraz posiadają wszystkie funkcje wymagane aktualnymi przepisami.

 

 

Pliki do pobrania

Katalog Winda-warszawa 2016 pdf  Pobierz katalog Winda-Warszawa - wystrój kabin                                       Katalog Winda-Warszawa wykończenie kabin wind osobowych i towarowych 2016 pdf  Pobierz katalog realizacji - zdjęcia

Katalog Winda-Warszawa kabiny dźwigów                  Katalog realizacji Winda-Warszawa

 

Polecane artykuły

Przed zawarciem umowy na
konserwację windy...

Dźwigi anty-klaustrofobiczne |
Strach przed windami

Dźwigi odporne na wandalizm
- zalecenia ogólne

Przed zawarciem umowy na konserwację windy | Koszt miesiecznej konserwacji dźwigu | Poradnik Winda-Warszawa Dźwigi anty-klaustrofobiczne Strach przed windami Bezpieczne windy | Poradnik Winda-Warszawa Dźwigi odporne na wandalizm - zalecenia ogólne Monitoring i kamera w windzie | Poradnik Winda-Warszawa
    Złóż zapytanie