Przejdź do treści
Strefa
Klienta

Konserwacja i naprawa

KONSERWACJA I NAPRAWA

O konserwacji

Konserwacja wind obejmuje wykonywanie czynności zapobiegawczych i ma na celu zmniejszenie zużycia się poszczególnych elementów. Profesjonalne usługi konserwacyjne zapewniają sprawną oraz bezawaryjną pracę urządzeń dźwigowych przez cały okres eksploatacji przewidziany przez producenta, dzięki czemu korzystanie z nich jest bezpieczne i ekonomiczne. Serwis wind zawiera kontrolę parametrów wszystkich urządzeń i ich funkcji, regulację lub wymianę zużytych części, a także czyszczenia i zabezpieczanie przed korozją.

Mając na uwadze ponad 20-letni czas pracy naszych wind, zapewniamy niskie koszty eksploatacji oraz nieograniczony dostęp do części zamiennych i osprzętu serwisowego. Takie efekty osiągamy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w konserwacji dźwigów osobowych oraz własnej produkcji podstawowych zespołów dźwigowych.

 

Naprawa i serwis wind Winda-Warszawa
 
a
         
Maszynownia dźwigu Winda Warszawa
 

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

Naprawa i serwis wind 

  • całodobowy nadzór techniczny (pogotowie dźwigowe),

  • działania profilaktyczne (regulacje, smarowanie, czyszczenie oraz wymiany zużytych lub uszkodzonych elementów drobnych),

  • usuwanie usterek (a także skutków dewastacji),

  • przygotowanie dźwigu do badań UDT i udział w nich.

 

Dyspozytornia - Całodobowe pogotowie dźwigowe Winda-Warszawa
 
Pogotowie dźwigowe całodobowe Winda Warszawa | siedziba Piseczeno
 
Magazyn Winda Warszawa | oddział Piaseczno
 

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

Konserwacja dźwigów to nasza specjalność

Konserwacja wind osobowych jest pierwszą usługą od której spółka rozpoczęła działalność ponad 25 lat temu. Zdobyte doświadczenie umożliwia realizację skutecznego serwisu dowolnych typów urządzeń dźwigowych (wind osobowych oraz wind towarowych) w tym produkcji zachodniej. Posiadamy wykwalifikowaną i dobrze zorganizowaną załogę (ponad 60-ciu zatrudnionych konserwatorów, w tym 40-tu posiada uprawnienia UDT) oraz dysponujemy zapleczem magazynowym i warsztatem remontowym.

Jesteśmy mobilni i dyspozycyjni dzięki wyposażeniu każdej dwuosobowej brygady w samochód dostawczy, zaopatrzony w zestawy części zamiennych i sprzęt serwisowy. Dysponujemy także wieloma środkami łączności w postaci 6-ciu linii stacjonarnych i ponad 60-ma telefonami komórkowymi oraz bezpłatną infolinią: 0 800 15 18 18. Usterkę można zgłosić także poprzez formularz - zgłaszanie awarii.

Obsługujemy system automatycznego zdalnego alarmowania w dźwigach osobowych w przypadkach utknięcia kabiny między przystankami z ludźmi w środku (przyjmowanie i monitorowanie połączeń alarmowych i testowych) zgodnie z normą PN-EN 81-28. W celu skrócenia czasu dojazdu do dźwigu, rozlokowaliśmy naszych pracowników w 10-ciu ekspozyturach rejonowych, możliwie blisko konserwowanych dźwigów. Dzięki stałej współpracy z firmami serwisowymi z całej Polski, dysponujemy kilkudziesięcioma ekspozyturami partnerskimi.

 

Szyb dźwigowy Winda-Warszawa
 
System monitoringu dźwigów eWinda Winda-Warszawa
 
Naprawa i serwis dźwigów Konserwacja wind Warszawa
 

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

System eWinda

System eWINDA  to zdalny podgląd dźwigów. Nasi klienci mają dostęp do systemu komputerowego eWINDA służącego do rejestracji i monitorowania wszelkich zdarzeń na dźwigach. Właściciel windy ma pełną wiedzę o stanie technicznym i eksploatacji oraz jakości usług konserwacyjnych. Istnieje możliwość potwierdzania wykonania usługi i jej rozliczanie przez Internet.

Każdy klient naszej firmy otrzymuje indywidualny login oraz hasło uprawniające do wejścia w system eWINDA i uzyskanie następujących informacji o windzie:

  1. pełny wykaz dźwigów objętych konserwacją wraz z parametrami technicznymi i typami aktualnie zainstalowanych urządzeń i zespołów,

  2. zalecenia i uwagi UDT oraz terminy następnych badań,

  3. zakresy i daty wykonanych przeglądów przez konserwatorów,

  4. ewidencja zgłoszonych reklamacji o awariach i nieprawidłowościach w działaniu,

  5. ewidencja dokonanych napraw lub wymian urządzeń albo zespołów.

Rejestrujemy wszystkie zgłoszenia telefoniczne za pomocą specjalnego dekodera rozmów, zapisującego głos w systemie cyfrowym na dysku twardym komputera.

Posiadamy polisą ubezpieczeniową OC za szkody osobowe i rzeczowe powstałe w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

 

Polecane artykuły

Przed zawarciem umowy na
konserwację windy...

Dźwigi anty-klaustrofobiczne |
Strach przed windami

Metody zarządzania
eksploatacją wielu dźwigów

Przed zawarciem umowy na konserwację windy | Koszt miesiecznej konserwacji dźwigu | Poradnik Winda-Warszawa Dźwigi anty-klaustrofobiczne Strach przed windami Bezpieczne windy | Poradnik Winda-Warszawa Metody zarządznia eksploatacją wielu dxwigów przez Spółdzielnie i Wspólnoty Mieszkaniowe | Poradnik Winda-Warszawa

 

Złóż zapytanie